Οδηγίες για τους συμμετέχοντες στις Πανελλαδικές 2013 PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 15 Μάιος 2013 18:50

Οδηγίες προς τους μαθητές που συμμετέχουν στις Πανελλαδικές 2013 στο ΓΕ.Λ Ανδραβίδας

1. Οι μαθητές γίνονται δεκτοί στις εξετάσεις με βασικό αποδεικτικό στοιχείο το Δελτίο Εξεταζομένου και δεν είναι απαραίτητο άλλο αποδεικτικό στοιχείο, όπως ταυτότητα ή διαβατήριο.

2. Ως ώρα εξέτασης ορίζεται η 8:30 π.μ. Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες μέχρι τις 8:00 π.μ.

Διάρκεια εξέτασης: 3 ώρες

3. Οι μαθητές προσερχόμενοι στις αίθουσες εξετάσεων επιτρέπεται να φέρουν μαζί τους ΜΟΝΟ στυλό (μαύρο ή μπλε) ανεξίτηλης μελάνης, μολύβι, γομολάστιχα, γεωμετρικά όργανα και θερμός με νερό ή αναψυκτικό.

4. Οι μαθητές κατά την είσοδό τους στην αίθουσα της εξέτασης δεν επιτρέπεται να φέρουν μαζί τους βιβλία, τετράδια, σημειώσεις, διορθωτικά (Blanco), κινητά τηλέφωνα, υπολογιστικές μηχανές, ηλεκτρονικά μέσα μετάδοσης πληροφοριών ή άλλα αντικείμενα εκτός από αυτά που αναφέρθηκαν προηγουμένως.

Καλή επιτυχία!!!