Δωρεά γραφικής ύλης PDF Εκτύπωση E-mail
Κυριακή, 28 Οκτώβριος 2012 08:14

Ο Διευθυντής του ΓΕ.Λ Ανδραβίδας, Ραμαντάς Αριστείδης,  ο Σύλλογος Διδασκόντων, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων  και οι μαθητές του Λυκείου, ευχαριστούν τον πρόεδρο του Λιμενικού Ταμείου Κυλλήνης κ. Ανδρέα Κ. Κορομηλά για την πολύ σημαντική προσφορά δέκα κιβωτίων φωτοτυπικού χαρτιού Α4, για τις ανάγκες του σχολείου μας.

Ο κ. Κορομηλάς παρέδωσε ο ίδιος τα κιβώτια στον διευθυντή του σχολείου  και στον Πρόεδρο του 15μελούς  Χρήστο Ασημακόπουλο, την Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2012.

Η πράξη αυτή δείχνει το ενδιαφέρον του  για τη σωστή λειτουργία των σχολείων και ότι θεωρεί σημαντικό τον ρόλο που αυτό επιτελεί. Στους δύσκολους καιρούς που διανύει η χώρα μας, η μόρφωση των παιδιών μας είναι μία επένδυση που μόνο οφέλη μπορεί να αποδώσει. Ενέργειες σαν αυτές είναι άξιες συγχαρητηρίων και  αξίζει να βρουν μιμητές.

Τελευταία Ενημέρωση στις Κυριακή, 28 Οκτώβριος 2012 12:57