Κοπή Πρωτοχρονιάτικης πίτας 2012 PDF Εκτύπωση E-mail
Τρίτη, 24 Ιανουάριος 2012 00:00

Τη Τρίτη 24 Ιανουαρίου 2012, οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας έκοψαν την καθιερωμένη Πρωτοχρονιάτικη πίτα για το καλό του νέου έτους 2012.

Παρόντες στην εκδήλωση ήταν ο Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ηλείας κ. Γ. Βένδρας,  η Προϊσταμένη Εκπαιδευτικών Θεμάτων της Δ.Δ.Ε Ηλείας κ. Ε.Αντζουλή καθώς και ο κ. Φουσκαρίνης Ανδρέας, Διευθυντής για πολλά χρόνια  του ΓΕ.Λ Ανδραβίδας και ο οποίος συνταξιοδοτήθηκε το 2011.

Επίσης, την εκδήλωση  τίμησαν με την παρουσία τους:

Από το Σύλλογο Γονέων  ο κ. Λαγογιάννης Ιωάννης, η κ. Κονταλή-Νικολοπούλου Χρυσούλα και η κ.  Ζούδιαρη-Νικολοπούλου Γεωργία.

Από το Δήμο Ανδραβίδας-Κυλλήνης ο κ. Χαντζηπανταζής Γεώργιος (Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Ανδραβίδας), ο κ. Πόπορης Γρηγόριος (Δημοτικός Σύμβουλος), η κ. Τζιούμα-Κουτζαμάνη Αγγέλα(Δημοτική Σύμβουλος-πρώην Διευθύντρια του Γυμνασίου Ανδραβίδας) και η κ. Παναγιωτοπούλου Αναστασία (Υπεύθυνη της Σχολικής Επιτροπής).

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 17 Απρίλιος 2012 18:35